Wrocław, Polska
+48 785 453 882
kontakt@djpeet.pl

Kontakt

Zachęcam do zadania pytania o dostępność przy pomocy formularza kontaktowego.  Zdecydowanie przyśpieszy to naszą współpracę.

Możecie skontaktować się ze mną również za pośrednictem e-mail oraz telefonicznie. Dane zostały podane u góry strony.

Przesłanie pytania będzie możliwe po wypełnieniu wszystkich pół oznaczonych gwiazdką. W przypadku wyświetlania formularza przy pomocy telefonu komórkowego zalecam wyświetlenie strony w poziomie.
Na podany adres e-mail otrzymacie Państwo informacje na temat dostępności terminu oraz dalsze informacje w przypadku, gdy termin będzie dostępny.
rrrr-mm-dd
Można podać dodatkowy adres e-mail, w celu przesyłania naszej konwersacji do narzeczonej, bądź narzeczonego 🙂
Podane dane wykorzystywane będą tylko i wyłącznie w celu komunikacji pomiędzy nami oraz przesłania właściwej oferty oprawy muzycznej wydarzenia. Uzyskane dane mogą zostać wykorzystane również w celu zawarcia ewentualnej umowy oraz wyświadczenia zakupionych usług. Administratorem wszelkich danych jest firma Rapid Events Piotr Barszczewski. Dane nie zostaną udostępnione zewnętrznym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo do usunięcia danych osobowych z mojej bazy. Należy w tym celu przesłać wiadomość na adres e-mail: biuro@rapidevents.pl